Termovizija

Atliekant termovizinius tyrimus galima sutaupyti energijos išteklių ir sumažinti šilumos nuostolius. Kontrolės infraraudonaisiais spinduliais metodų taikymas stogų bei pastatų defektams nustatyti ir laiku jiems pašalinti, kol jie dar nesukėlė rimtos žalos, atlieka svarbų vaidmenį didinant pastatų energinį efektyvumą ir leidžia apsaugoti kapitalo investicijas į įrenginius bei medžiagas.

Termovizija palengvina drėgmės kondensavimosi, defektinių betoninių plokščių, šilumos nuostolių per pastatų siūles nustatymą, padeda nustatyti defektų vietas tam, kad būtų imtasi reikiamų priemonių jiems pašalinti.

Pagal termovizijai taikomų standartų reikalavimus, termovizinę kontrolę būtina atlikti tada, kai yra 5 Pa ir didesnis slėgių skirtumas (tarp išorės oro ir pastato vidaus patalpų), ir būtinai iš mažesnio slėgio pusės. Kad atliekant termovizinę kontrolę būtų pasiektas garantuotas slėgių skirtumas, visame pastate yra naudojamos taip vadinamos „Pučiančios durys“.

 

Darome termovizines pastatų bei įrenginių nuotraukas.
Fotografuojant pastatus termovizoriumi galime greitai rasti vietas, kurios labiausiai laidžios temperatūrai (šalčio tiltus).

Svarbiausia, kad fotografavimo metu pastatas būtų šildomas (temperatūros lauke ir viduje skirtumas turėtų būti bent 15-20 laipsnių pagal celsijų).

Fotografuojant įrengimus galima matyti labiausiai kaistančias vietas. Pavyzdžiui elektros skirstykloje galime matyti silpniau priveržtus kontaktus, kurios turi savybę kaisti.

Taikome lanksčią kainų sistemą. Pastoviems klientams numatytos solidžios nuolaidos.Nemokamos specialistų konsultacijos

Skambinkite mums: +370 (616) 10691Mes randamės

Verpėjų g. 2,

LT-91265, Klaipėda

Darbo laikas

Pirm.– Penkt.: 8:00 – 17.00 val.

Šešt. – Sekm.: Nedirbame

Kontaktai

+370 (616) 10691

El. paštas: info@pajuriosauga.lt